Łóżka Slender Life

W naszym salonie SLENDER LIFE znajduje się sześć różnych łóżek rekondycyjno - rehabilitacyjnych przeznaczonych do gimnastyki całego ciała oraz rollo masujące likwidujace zbędne kilogramy i ujędrniajace ciało.

Jedna sesja trwa od 30 do 80 minut i obejmuje gimnastykę na sześciu łóżkach. W ciągu tego czasu łóżka po kolei rozmasują i przećwiczą poszczególne grupy mięśni. Nawet jeśli nie chcesz lub nie lubisz ćwiczyć, ruchome elementy urządzenia wprawią w ruch Twoje ciało ( na leżąco przemaszerujesz 3 km lub zrobisz 90 brzuszków ). Ponieważ łóżko unosi ciężar ciała, mięśnie i stawy nie są nadmiernie obciążone (w pozycji pionowej Ty dźwigasz ciężar swojego ciała! ). Nie ma przyrostu masy, a jednak mięśnie ćwiczą i nabierają sprężystości. Napinasz i rozluźniasz mięśnie ujędrniając w ten sposób, np. brzuch czy pośladki. Ściskając kolanami piłkę podczas ruchów okrężnych nóg wzmacniasz m. in. uda wewnętrzne. Ćwiczenia rozciągające i masaż pleców pozytywnie wpłyną na Twoją sylwetkę, zniwelują skutki garbienia się czy pracy stale w jednej pozycji. Dodatkowo masaże na poszczególnych łóżkach i rollo ujędrnią ciało i rozbiją tkankę tłuszczową. Po kilku sesjach poczujesz się sprawniejsza, pełna energii i szczuplejsza. Bądź pewna, proponowana przez nas forma gimnastyki poprawi Twoją kondycję a wynik będzie widoczny po utraconych centymetrach. Intensywność i rodzaj ćwiczeń dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb, zapewniamy instruktaż oraz pełny nadzór w ciągu całej sesji.

 

Studenci Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu poznają tajniki pracy z klientem, pogłębiają wiedzę z zakresu rehabilitacji, nabywają umiejętności praktyczne.

 

System SLENDER LIFE proponujemy tym, którzy nie mogą lub nie chcą ćwiczyć na siłowni czy w innych obiektach gimnastycznych, a zależy im na poprawie swojego zdrowia i kondycji lub utracie zbędnych kilogramów. Szczególnie polecany jest osobom pracującym przez dłuższy czas w jednej pozycji, mało aktywnym fizycznie, ale także jest odpowiedni dla kobiet po porodzie, astmatyków, osób cierpiących na dolegliwości ze strony serca i układu krążenia oraz dla pań walczących z nadwagą i cellulitem. Wszyscy, którzy lubią masaże, i dla których aerobik i tradycyjne ćwiczenia są bardzo męczące, mogą za pomocą naszych łóżek łączyć gimnastykę z relaksem.


System Slender Life stymuluje krążenie krwi, rozluźnia i uelastycznia stawy, zwiększa zakres ich ruchu, dlatego nie tylko chudniemy, ale zaczynamy czuć się sprawniejsi i pełni energii, a ciało staje się jędrniejsze. Ponieważ dane łożko unosi ciężar ciała, stawy nie są nadmiernie obciążone, nie ma przyrostu masy mięśnia, a jednak mięśnie ćwiczą i nabierają sprężystości.

Większość osób z bólami kregosłupa lub stawów bez problemu wykonuje wszystkie ćwiczenia. Po kliku zabiegach bóle zaczynają ustępować.

  Łóżko SANDBAG TABLE


  Wzmacnianie pleców, kształtowanie bioder

  i pośladków.

  Lekkimi rytmicznymi ruchami rozluźnia i masuje mięśnie w okolicy kręgosłupa krzyżowego, równocześnie wzmacnia mięśnie skośne brzucha. Pomaga w rozkładaniu tkanki tłuszczowej na biodrach, udach i pośladkach wzmacniając je i wyszczuplając. Likwiduje cellulitis.

  10 min = 1000 ruchów

  Łóżko LEG TABLE


  Wyszczuplanie ud

  Cwiczenia naśladujące chodzenie. Rozćwiczy
  i wzmocni całe kończyny dolne, stawy biodrowe i kolana. Wyszczupli nogi, szczególnie wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud.

  10 min = 3 km spaceru

  Łóżko SIT UP TABLE


  Modelowanie brzucha i nóg

  Razem z Wami wykonuje ćwiczenia podnoszenia
  i opuszczania nóg, przy których wzmacniamy mięśnie brzucha, ud, łydek i fragmenty biodrowe. Wzmocnieniu ulega też dolna partia pleców. Ćwiczenie pomaga "pozbyć się brzuszka".

  10 min = 90 "brzuszków"

  Łóżko WAIST, TUMMY, HIP TABLE


  Wzmacnianie pleców. Wyszczuplanie talii i pośladków.

  Lekko rytmicznie podnosi i opuszcza nogi. Kształtuje i wyszczupla talię, brzuch, boki, wzmacnia dolne partie pleców i poprawia kształt pośladków. Likwiduje cellulitis.

  10 min = 900 ruchów nogami ("nożyce")

  Łóżko STRETCH TABLE


  Poprawia figurę ciała


  Rozćwiczy całe ciało. Masażami rozluźnia odcinek szyjny i biodrowy. Skutecznie usuwa bóle pleców. Korzystnie działa na skrzywienie bioder i lędźwi. Wzmacnia klatkę piersiową, poprawia jędrność piersi, zapobiega opadaniu ramion i garbieniu się. Kształtuje mięśnie brzucha. Likwiduje nadmiar tłuszczu na ramionach. Poprawia ogólną figurę ciała.