Instruktor pomoże

Zawsze zapewniamy opiekę instruktora, który dokładnie wyjaśni jak ćwiczyć, jak długo i jak często, wytłumaczy, doradzi, zachęci ( bez dodatkowych opłat ).

 

Zadzwoń, zapisz się:  tel. 502 088 901

 

Możesz również ćwiczyć z trenerem osobistym, który zapewni Ci zindywidualizowaną uwagę i wsparcie.

 

 

Wiktoria

Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (kierunek: Wychowanie Fizyczne). Zawodniczka klasy mistrzowskiej SMS w Zabrzu - Sekcja Gimnastyki Sportowej oraz AZS - AWF Katowice - Sekcja Akrobatyki Sportowej. Członkini kadry narodowej. Reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy Juniorów i Seniorów. 36-krotna złota medalistka Mistrzostw Polski i Pucharów Polski Seniorów. Finalistka i medalistka Mistrzostw Świata i Europy oraz Pucharów Świata. W 1998 roku w skokach na ścieżce akrobatycznej wygrała zawody Pucharu Świata.
Posiada uprawnienia trenera kl. II - specjalizacja: gimnastyka sportowa oraz licencję trenera Polskiego Związku Gimnastycznego w konkurencjach skoków na trampolinie i skokach na ścieżce. Ukończyła studium gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Licencjonowany sędzia międzynarodowy akrobatyki sportowej w konkurencjach skoki na ścieżce akrobatycznej i sędzia krajowy w skokach na trampolinie, sędzia międzynarodowy International Majorette-Sport Association oraz sędzia międzynarodowy Majorettsport World Federation. Współpracuje z wieloma klubami, gdzie prowadzi zajęcia z gimnastyki, akrobatyki i gimnastyki korekcyjnej, aktywny sędzia oraz pedagog. Uczestniczka kursów szkoleniowych, weryfikacyjnych, kurso-konferencji, konsultacji i obozów organizowanych przez PZG. Prowadzi konferencje i warsztaty metodyczne z Gimnastyki dla nauczycieli wychowania fizycznego.


ADAM

Absolwent Szkoły Sportowej nr 2 w Nysie oraz Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii przy Politechnice Opolskiej oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu-studia podyplomowe(kierunek trenerski). Zawodnik Sekcji Gimnastyki Sportowej. Reprezentant kraju na zawodach Międzynarodowych w Gimnastyce Sportowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Licencjonowany Trener kl.II PZG w skokach na trampolinie i na ścieżce akrobatycznej, licencjonowany sędzia krajowy Polskiego Związku Gimnastycznego. Szkoleniowiec od 1998r., wychował medalistę Mistrzostw Świata WAG, medalistkę Pucharu Świata WAG, wielokrotnych Mistrzów Polski i Pucharów Polski oraz zwycięzców OOM. Pracował jako trener Gimnastyki Sportowej w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Hertogenbosch oraz klubie gimnastycznym "Argos" w Zaltbommel w Holandii. Odznaczony przez PZG brązowym medalem za zasługi w roku 2016. Współpracuje z wieloma klubami prowadząc zajęcia i szkolenia z gimnastyki,akrobatyki i gimnastyki korekcyjnej. Prowadzi konferencje i warsztaty metodyczne z Gimnastyki dla nauczycieli wychowania fizycznego. Kierownik i opiekun wielu obozów sportowych,konsultacji szkoleniowych i zawodów sportowych. Uczestnik kursów szkoleniowych, weryfikacyjnych, kurso-konferencji, konsultacji i obozów kadry organizowanych przez PZG.

 

Więcej informacji:  tel. 502 088 901