Gdy boli kręgosłup

  

Dokuczają Ci bóle stawów, kręgosłupa? Miałaś kontuzję? Po urazach chcesz wrócić do formy? 

Nie możesz ćwiczyć na siłowni, a zajęcia fitness nie są dla Ciebie? Jak ćwiczyć, by sobie nie zaszkodzić?

 

Wypróbuj program Slender Life - ćwiczenia na leżąco na sześciu funkcyjnie różnych łóżkach. Każde łóżko posiada ruchomą część, która pomaga w wykonywaniu ćwiczeń. Zakres i intensywość jest dobierana indywidualnie, w zależności od kondycji ćwiczącego.

 

Ćwiczące łóżka wprawiają w ruch określone partie ciała – masują je i gimnastykują, wzmacniają mięśnie, uelastyczniają stawy i poprawiają krążenie, przy odpowiednim doborze ćwiczeń - bez znacznego wysiłku ze strony ćwiczącego. Stanowią doskonałe uzupełnienie rehabilitacji pourazowej.
Są wykorzystywane do wspomagania leczenia i rehabilitacji urazów i chorób narządów ruchu oraz osteoporozy.

 

 

Ćwiczenia na łóżkach SLENDER LIFE są dla osób w wieku od 15 do 100 lat, choć szczególnie poleca się je osobom mało aktywnym fizycznie, po konuzjach oraz prowadzącym stresujący tryb życia jako forma rozlużnienia i relaksu.

 

Są też odpowiednie dla kobiet po porodzie, astmatyków, osób cierpiących na dolegliwości serca i układu krążenia, dla osób z zaburzeniami gospodarki wodnej w organizmie oraz osób starszych. Korzystnie pobudzają obieg krwi, nie przyspieszają pracy mięśnia sercowego, nie powodują zadyszki ani wzrostu ciśnienia.

 

Zadzwoń, zapisz się:  tel. 502 088 901

 

Wskazania i przeciwskazania do ćwiczeń w zakładce Usługi - Łóżka Slender Life.