• Nasza klientka teraz o 20 kg mniej !
    Nasza klientka teraz o 20 kg mniej !

Dlaczego warto

 

Dlaczego warto korzystać z łóżek Slender Life?

 

 

Ćwiczenia izometryczne na łóżkach SLENDER-LIFE : 

 

- poprawiają kondycję i sprawność

- wzmacniają mięśnie pleców, nóg i brzucha

- przyspieszają przemianę materii

- relaksują i odstresowują

- likwidują bóle pleców i kręgosłupa

- pobudzają obieg krwi

- poprawiają ruchomość stawów

- pomagają w walce z nadwagą

- odprowadzają nadmiar wody z organizmu (opuchnięcia)

- ujędrniają ciało

 

A ponadto:

 

pozwalają dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, zawrzeć nowe znajomości, zarazić się optymizmem i cieszyć się życiem :)

 

 

Jaki strój ubrać na zajęcia ? 

Najbardziej odpowiednim strojem są leginsy, dres, getry, bluzka bez guzików i zamków oraz bawełniane skarpetki. Należy zdjąć dużą biżuterię, ostre spinki i ozdoby na włosach. Zalecany mały ręcznik pod głowę.

 

Wpływ zajęć ruchowych na platformach rekondycyjno-rehabilitacyjnych

Slender Life na organizm ludzki.

 

1. MIĘŚNIE, KOŚCI I STAWY - gimnastyka kształtuje narząd ruchu. Odpowiednie ćwiczenia utrzymują pełny zakres ruchu w stawach lub go zwiększają, gdy jest ograniczony, warunkują elastyczność i sprężystość więzadeł oraz torebek stawowych. Poza tym ruch przyczynia się do uwapnienia kości. Ćwiczenia kształtują zdrowe mięśnie jednocześnie zwiększając ich siłę. W przypadku niedowładów - pomagają w przywróceniu czynności mięśni.

 

2. UKŁAD ODDECHOWY - dzięki ćwiczeniom uczymy się odpowiedniego sposobu oddychania, zwiększamy pojemność płuc, co ma dobry wpływ na stopień utlenienia krwi.


3. UKŁAD KRĄŻENIA - ćwiczenia zwiększają wydolność i sprawność układu krążenia.


4. UKŁAD TRAWIENNY I MOCZOWO-PŁCIOWY - odpowiednie ćwiczenia poprawiają pracę żołądka i jelit oraz mogą pośrednio wpłynąć na wydolność wątroby i nerek. Ćwiczenia i ruch zapobiegają zaparciom i zaleganiu moczu w drogach moczowych, co z kolei zapobiega infekcjom i tworzeniu się kamieni moczowych.

 

5. UKŁAD NERWOWY - ćwiczenia pobudzają układ nerwowy, rozwijają pamięć ruchową oraz szybkość i łatwość reagowania na bodźce ruchowe.